Самая яркая и сочная свадьба Влада и Иры в ресторане Наша Дача! Наши пары получают идеальную картинку и атмосферу, когда нам всецело доверяют. У нас было несколько пожеланий по зонам, декору и настроению. 

   Свадебный день для Иры начался у бассейна со вкусным коктейлем. Только на церемонии пара увиделась. Фотосессию мы сделали на закатном солнце. Для гостей была приготовлена крутейшая велком зона с кальянами и баром (фото скоро будут:)

   В декоре преобладали геометрический деревянные элементы, яркие цветы и тропические элементы.

 

Фото - Юлия Артамонова  /  Видео - Florinka Event

ОТЗЫВ ПАРЫ

Від нашої новоствореної сім‘ї хотілось би передати неймовірну вдячність за день, який команді Florinka вдалося зробити не просто незабутнім, а поставити за зразок для нас і наших гостей і просто сторонніх людей, яким випала нагода бути присутніми) Весілля це завжди особлива подія і, без сумніву, в кожної пари є своя історія цього дня і, чесно сказати, я жодного разу не чула поганих слів про чиєсь весілля. Однак завжди є різниця між відсутністю критики і вираженням захвату. Коли ми готували весілля, ми не знали, чого точно хочемо, окремі картинки, вирвані з павутини Інстаграму фото, декілька ідей - це все, що ми мали, тому не важко уявити моє здивування, коли в день весілля, ідучи до арки, озираючись на гостей і оформлення, я абсолютно точно усвідомила, що все саме так, як треба. Я вдячна за те, що організатори позбавили мене необхідності помимо традиційного мандражу нареченої хвилюватися за ще якісь деталі, все взяли на себе і дозволили нам провести цей день з легким серцем, хорошим настроєм, задоволеними гостями і тим трепетом в душі, який можна відчути лише в день свого весілля)) Окреме спасибі за те, що всі організатори, куратори, задіяні люди з агенства виявились помимо свого професіоналізму ще і просто хорошими людьми, привітання від яких були щирими, а підтримка відчутною)
Спасибі за те, що кожну мить цього весілля хочеться згадувати і проживати знову без тіні сумніву - це в цілому заслуга команди Florinka))

ВЛАД И ИРА